środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Ogień i muzyka – charytatywna impreza dla Marcela

2013-08-20 08:39:54 (ost. akt: 2013-08-20 08:48:02)

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

Ponad 7 tys. zł zebrali wolontariusze podczas sobotniej imprezy zorganizowanej na pl. Wolności w Mikołajkach. Pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację niespełna dwuletniego Marcela, który urodził się z wodogłowiem i rozszczepieniem kręgosłupa.

Artyści, którzy zaangażowali się w pomoc małemu mieszkańcowi Nowych Sadów (gm. Mikołajki) wystąpili na scenie rozstawionej na pl. Wolności całkowicie charytatywnie. W sobotę (17 sierpnia) od godziny 15.00 posłuchać można było takich wykonawców jak kętrzyński Clever, Aniołki Magnusa, Chameleon, Janusz Bigda, Wojciech Doda z zespołem Grahit, DKR i Wiktoria Malinowska. Kulminacyjnym momentem kończącym koncertową sobotę był nocny występ Teatru Ognia Mandala.

Przez cały ten czas rodzina i przyjaciele Marcela rozdawali ciasta i inne wyroby domowe na specjalnie przygotowanym stoisku. W przerwach miedzy występami zespołów Elek Kamiński prowadził licytacje przedmiotów ufundowanych przez mikołajskich przedsiębiorców.

-Koncert charytatywny na rzecz Marcelka odniósł sukces. Uzbieraliśmy 7300 zł. Jest to dość pokaźna suma, która pozwoli nam zapewnić regularna rehabilitację. Pełni ona ważną rolę przy chorobie Marcelka. Koncert odniósł pozytywny oddźwięk wśród zebranych ludzi. Publiczność bardzo ciepło wypowiadała się na temat zorganizowanej imprezy. Chętnie wspomagali akcję wrzucając pieniądze do puszek kwestarskich i licytując gadżety. Warto było poświęcić się i zorganizować taki koncert wiedząc, że można pomóc takiemu radosnemu dziecku jakim jest Marcelek – podsumowała koordynatorka imprezy Agnieszka Dagiel.

Organizatorom wydarzenia udało się zebrać 7 300 złotych. Współorganizatorami koncertu był Urząd Miasta i Gminy Mikołajki oraz Centrum Kultury Kłobuk.

jp/mk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. r. #1176753 | 89.229.*.* 21 sie 2013 01:11

  Zespół z Mrągowa nazywa sie BKR a nie DKR ...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. capoditutticapi #1176374 | 89.174.*.* 20 sie 2013 18:01

  Pomysł z ognistym przedstawieniem rewelacja! Coś nowego w Mikołajkach :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages