Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Ferie w Mikołajkach. Sprawdź program!

2014-01-24 12:08:41 (ost. akt: 2014-01-24 12:12:05)

Autor zdjęcia: CK Kłobuk

Jeżeli mieszkacie w gminie Mikołajki i nie macie pomysłu na spędzenie tegorocznych ferii zimowych, to zachęcamy Was do skorzystania z oferty Centrum Kultury Kłobuk. Placówka przygotowała sporo atrakcji, przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

27.01 - 07.02

Zajęcia w kołach zainteresowań codziennie od godz. 10.00:
- pracownia muzyczna (nauka gry: gitara, perkusja, śpiew)
- pracownia plastyczna (rzeźba w glinie, linoryt, decoupage, rysunek, malowanie na szkle, malowanie twarzy)
- koło rekreacyjno - zabawowe

Warsztaty muzyczne (03 - 06.02)

Warsztaty poprowadzą Hanka Hołek, Kacper Stolarczyk, Daniel Kapustka, Maciej Magnuski oraz Arek Kopera. Zajęcia z muzykami potrwają przez 3 dni i zakończą się koncertem z udziałem uczestników i instruktorów.

Liga Tenisa Stołowego - codziennie

Przez cały okres ferii odbywać się będą: Konkurs Rzeźby w Śniegu, Lodowisko - gry i zabawy na świeżym powietrzu, hokej na lodzie, Puchar Ferii w Trójboju Zimowym - konkurencje: saneczkarstwo, bieg narciarski, slalom łyżwiarski.

Pracownia Orange - codziennie gry i zabawy na komputerach oraz Playstation 3, Turniej Piłkarzyków

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00 "Każde dziecko coś potrafi" - zajęcia literackie, plastyczne, łamigłówki, zabawy ruchowe, bezpieczny Internet.

Biblioteka w Woźnicach zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00 - "Zostajemy przyjaciółmi purpurowego gniazda", sieciomisja "Zostajemy Sieciakami" - głośne czytanie, konkurs rysowania, zimowe zagadki, kolorowanki, gry planszowe, gry komputerowe, zabawa z masą solną, poznanie linii pomocy internetowych.

Biblioteka w Baranowie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00 - "Czytajmy razem" - wspólne czytanie, zagadki, rebusy, gry planszowe, zajęcia komputerowe, konkurs Karaoke, krzyżówki, zajęcia plastyczne.

Hala sportowa - Mikołajki Jarguz Cup Junior (03 - 07 lutego) od godz. 9.00 do 15.00 - Hala dostępna dla wszystkich dzieci.

Pożegnanie Ferii (7 lutego) na placu przed budynkiem CK Kłobuk - wielkie ognisko i pieczenie kiełbasek, podsumowanie turniejów i konkursów, rozdanie nagród.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages