Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Strażacy ćwiczyli w mikołajskich hotelach

2014-04-11 12:33:15 (ost. akt: 2014-04-11 12:52:38)

Autor zdjęcia: Mateusz KlimekMrągowscy strażacy i ich koledzy z gminy Mikołajki wzięli udział we wspólnych ćwiczeniach, zorganizowanych w dwóch mikołajskich hotelach.
 Mundurowi szkolili swoje umiejętności i sprawdzali techniki ratownicze w tego typu obiektach.Ćwiczenia odbyły się 9 kwietnia, w godzinach popołudniowych. W manewrach wzięli udział zawodowi strażacy z mrągowskiej jednostki i strażacy ochotnicy z Mikołajek, Olszewa, Woźnic i Górkła.- Scenariusz ćwiczeń zakładał dwie akcje ratownicze - mówi Kamil Golon z mrągowskiej straży pożarnej. - Najpierw gasiliśmy pożar, który wybuchł w pomieszczeniu hotelu "Mikołajki". Stamtąd ewakuowaliśmy jedną osobę. Później przenieśliśmy się do hotelu "Gołębiewski", gdzie paliło się poddasze. Z pomieszczenia musieliśmy wyprowadzić 6 osób.Głównym celem ćwiczeń było zapoznanie ratowników z zagrożeniami występującymi w takich obiektach, możliwościami prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej i wprowadzaniem procedur ewakuacyjnych. Ćwiczenia wypadły pomyślnie, a strażacy pogłębili swoje umiejętności na temat działań ratowniczych.

pk


Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages