Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

II edycja regat z cyklu „7 Cudów Mazur”

2014-06-09 11:47:45 (ost. akt: 2014-06-09 12:15:48)
Plakat promujący II Żeglarskie Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur

Plakat promujący II Żeglarskie Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur

Pierwszy wyścig stoczą jachty w Piszu 21 czerwca, a miesiąc później, 20 lipca, regaty odbędą się w Mrągowie na jeziorze Czos. Będzie to 4. wyścig spośród siedmiu rozgrywanych na mazurskich jeziorach. W tydzień później (26 lipca) żeglarze ścigać się będą w Mikołajkach.

Regaty z cyklu „7 Cudów Mazur” odbędą się po raz drugi. Jest to wspólny projekt mazurskich miast: Pisza, Węgorzewa, Giżycka, Mrągowa, Mikołajek, Rucianego-Nidy i Rynu. Pomysł współpracy podyktowany został sukcesem Mazur jaki odniosły w kampanii promocyjnej „Mazury Cud Natury”, w której Mazury znalazły się wśród 14 najpiękniejszych miejsca na świecie i wśród 5 w Europie.
Ostatni wyścig odbędzie się 23 sierpnia w Rynie. Każdej imprezie towarzyszyć będzie szereg atrakcji dodatkowych w postaci pikników i konkursów adresowanych tak do osób związanych z żeglarstwem, jak i spoza tej społeczności.

Żeglarskie Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur to nie tylko rywalizacja załóg ale i świetne widowisko, w którym aktywnie uczestniczyć może każdy kto kocha letnią mazurską atmosferę. Oczywiście polecamy.
Więcej informacji na stronie internetowej 7 Cudów Mazur i fanpage na facebooku.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages