Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Kultowy Kętrzyniak na rejsie w Mikołajkach

2014-07-22 11:41:21 (ost. akt: 2014-07-22 11:51:47)

Giżycko, Mikołajki, Ruciane-Nida, Węgorzewo – to porty, w których w najbliższych tygodniach będzie można spotkać Kultowego Kętrzyniaka. – Chcemy pokazać turystom, że Warmia i Mazury to nie tylko piękne lasy i jeziora, ale również znakomite produkty lokalnych firm – mówi szef marketingu Leszek Kuszczak.

- Rozpoczynamy cykl wakacyjnych eventów na Mazurach, których bohaterem będzie Majonez Kętrzyński – „Kultowy Polski Majonez od 1962 roku” – mówi Leszek Kuszczak, szef marketingu firmy „MAJONEZY” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie. – Nawiązaliśmy współpracę z Żeglugą Mazurską. Do połowy września będziemy pojawiać się w najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów portach na szlaku Tysiąca Jezior. W letnie weekendy nasze hostessy podczas wybranych rejsów w Giżycku, Mikołajkach, Rucianem-Nidzie i Węgorzewie będą wręczać pasażerom Kultowe Dwupaki. To nie tylko próbka naszego flagowego mazurskiego specjału, ale też ciekawy i smaczny gadżet, który będzie świetną pamiątką z wakacyjnego wypoczynku.
Akcja ma być formą podziękowania dotychczasowym klientom firmy za przywiązanie do marki. To także okazja, aby zaprezentować jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów z Warmii i Mazur przyjezdnym z innych części kraju.
– Nasz region kojarzy się przede wszystkim z pięknymi lasami, jeziorami, grzybami, odpoczynkiem od codziennego zgiełku i bieganiny – wyjaśnia Leszek Kuszczak. – Jednak ważną rolę w promocji tego wspaniałego zakątka odgrywają też miejscowe firmy. Turyści coraz częściej chcą spróbować charakterystycznych smaków w danym regionie i dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Chcemy, żeby nasz produkt kojarzył się z wakacyjnym wypoczynkiem, ale przede wszystkim znakomitą jakością. Jesteśmy przekonani, że specjał z Mazur podbije serca gości i przekonają się, jak powinien smakować prawdziwy majonez. Jest wyjątkowy, bo zupełnie inny od tego, co oferują duże koncerny bez równie długiej tradycji jak my. Jak wiadomo, Kultowy Kętrzyniak doskonale pasuje nie tylko do kanapki, którą zabieramy w długi rejs, ale też do ryb z mazurskich jezior.

TU BĘDZIEMY:
Eventy w portach Żeglugi Mazurskiej odbędą się: w Giżycku (19-20 lipca, 16-17 sierpnia, 13-14 września), w Mikołajkach (26-27 lipca, 23-24 sierpnia), w Rucianem-Nidzie (2-3 sierpnia, 30-31 sierpnia) i w Węgorzewie (9-10 sierpnia, 6-7 września).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages