Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Młodzież wydała własną płytę

2014-12-08 12:53:21 (ost. akt: 2014-12-08 13:00:25)
Młodzi muzycy kształcący się w Centrum Kultury „Kłobuk” wydali swoją płytę

Młodzi muzycy kształcący się w Centrum Kultury „Kłobuk” wydali swoją płytę

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

Młodzi muzycy kształcący się w Centrum Kultury „Kłobuk” wydali właśnie swoją płytę. Utwory na krążek nagrano pod okiem Hani Hołek w warszawskim Black Kiss Studio.

Premiera płyty miała miejsce podczas Mikołajek w Mikołajkach i cieszyła się sporym powodzeniem. Sprzedano prawie dwieście sztuk w ciągu kilku godzin.

- Nasi młodzi artyści są bardzo przejęci i podekscytowani swoim pierwszym, poważnym projektem muzycznym – mówi Jarosław Puszko, dyrektor Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach. - Nasza instytucja sfinansowała wyjazd do warszawy, natomiast sesję w studiu przygotowała Hania Hołek, która od kilku lat prowadzi u nas warsztaty wokalne. Odbyła się ona za darmo dzięki życzliwości właścicieli.

Centrum Kultury pokryło także koszty nagrania płyt, na których zaprezentowali swój talent wokaliści: Ola Maciejewska, Marta Kiśluk, Wiktoria Malinowska, Klaudia Rabkowska, Filip Kiśluk i Mikołaj Matulewicz. Młodzi ludzie ćwiczą na co dzień pod okiem Krzysztofa Magnuskiego prowadzącego warsztaty muzyczne w mikołajskim Centrum Kultury.

Podczas premiery w Mikołajki sprzedano połowę nakładu. Krążki ze świątecznymi kolędami można nadal nabyć w Centrum Kultury „Kłobuk”. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dalsze kształcenie młodych muzyków w ramach warsztatów muzycznych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages