Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Zgłoś się do konkursu Mazurska Rodzina

2015-02-17 10:48:53 (ost. akt: 2015-02-17 11:11:11)
Trwa III edycja konkursu Mazurska Rodzina

Trwa III edycja konkursu Mazurska Rodzina

Autor zdjęcia: Organizator

To już III edycja konkursu Mazurska Rodzina. Jego celem jest sporządzenie portretu mazurskiej rodziny wraz ze zmianami, które w niej zaszły w latach 1945-2014.

Konkurs posiada 3 kategorie: plastyczną, fotograficzną i multimedialną. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
— Celem naszego konkursu jest sporządzenie portretu mazurskiej rodziny wraz ze zmianami, które zaszły w latach 1945-2014 — mówi dyrektor szkoły Bożena Anacka-Olszewska. — Chcemy, abyście przybliżyli nam swoje rodzinne tradycje i obyczaje. Zachęcamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

• Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 31 marca
Organizatorem konkursu Mazurska Rodzina są: Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Marion Donhoff STO Mikołajki, Społeczne Gimnazjum STO, Społeczna Szkoła Podstawowa STO, Samodzielne Koło Terenowe nr 39 STO w Mikołajkach. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Powiatu Mrągowskiego.

SZCZEGÓŁY KONKURSU

Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages