Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Pomóżmy rodzinom wyposażyć mieszkania

2015-03-05 10:02:54 (ost. akt: 2015-03-05 10:28:01)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum wm.pl

MGOPS w Mikołajkach organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla dwóch rodzin z Mikołajek. — Rodziny są objęte opieką ośrodka — mówi asystent rodziny Agnieszka Dagiel. — Potrzebujemy dla nich wszystkiego począwszy od mebli po sprzęt AGD. Liczymy na państwa pomoc, gdyż rodziny są naprawdę w trudnej sytuacji.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołajkach zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Mikołajki i całego powiatu o pomoc w wyposażeniu mieszkań dla dwóch mikołajskich rodzin.
— Rodziny są w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej. Jedna z nich mieszka na stancji, która nie jest w ogóle umeblowana, brakuje absolutnie każdego sprzętu AGD. — mówi Agnieszka Dagiel asystent rodziny z MGOPS w Mikołajkach. — Rodzina ma roczne dziecko drugie już wkrótce przyjdzie na świat. Ojciec dzieci od niedawna pracuje, jednak na nisko płatnej posadzie jest w stanie utrzymać rodzinę jedynie na poziomie podstawowym. Druga potrzebująca rodzina to matka samotnie wychowująca dwójkę dzieci. Kobieta otrzymała mieszkanie socjalne, ale brakuje jej podstawowego sprzętu AGD. Prosimy państwa o dary w stanie technicznym nadającym się do użycia.

Jeśli masz możliwość wesprzeć rodziny z Mikołajek przekazując im rzeczy, których potrzebują, skontaktuj się z asystentem rodziny Agnieszką Dagiel z Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pok. nr 9 lub telefonicznie 721-577-711.

LISTA NIEZBĘDNYCH RZECZY:
Wersalka
Lodówka
Pralka
Meble Pokojowe
Garnki
Fotele
Taborety
Suszarka na pranie
Lampka Nocna
Telewizor
Dywany
Przewijak
Wózek bliźniaczy
Kuchenka gazowa
Farelka ogrzewająca
Lodówka
inne niezbędne rzeczy użytku codziennego mile widziane
• Akcja nie ma charakteru zbiórki publicznej. Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołajkach jest jedynie pośrednikiem w dobrowolnym przekazaniu darów na rzecz osób potrzebujących.
oprac. red.

• ZAWSZE CIEKAWE INFORMACJE

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska[/quote]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages