Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Debata o bezpieczeństwie nad mazurskimi jeziorami

2015-04-16 12:05:52 (ost. akt: 2015-04-16 12:15:51)
W Mikołajkach odbędzie się debata o bezpieczeństwie nad mazurskimi jeziorami

W Mikołajkach odbędzie się debata o bezpieczeństwie nad mazurskimi jeziorami

Autor zdjęcia: Mikołajki, woda, patrole, sezon, bezpieczeństwo

W Mikołajkach z inicjatywy policji, jak co roku odbędzie się debata na temat bezpieczeństwa nad wodą. O spokojnym wypoczynku na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich rozmawiać będą przedstawiciele lokalnych władz ze służbami ratowniczymi oraz przedstawicielami ośrodków wczasowych i armatorów skupionych w obrębie mikołajskich jezior. Policjanci podsumują zeszłoroczny sezon letni. Debata będzie okazją do przedstawienia zasady współpracy w sezonie 2015.

W Mikołajkach jak co roku z inicjatywyp policji odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na wodzie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00, 17 kwietnia b.r. w sali Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Mikołajkach Pl. Kościelny 5. Tego dnia przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, Komisariatu Policji w Mikołajkach, Komendy Wojewódzkiej i Powiatowej Straży Pożarnej, ratownicy z Mazurskiej Stacji Ratownictwa Okartowo, Mazurskiego WOPR, przedstawiciele ośrodków wczasowych skupionych wokół Mikołajek, Mazurskiego Klubu Żeglarskiego, Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Giżycku, Żeglugi Mazurskiej, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Giżycku, Straży Rybackiej debatować będą o wspólnych metodach dbania o bezpieczeństwo nad wodą. Przedsięwzięcie ma przede wszystkim na celu poznanie opinii i oczekiwań uczestników spotkania oraz wypracowanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa nad wodą zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Spotkanie będzie też okazją do zapoznania służb ratowniczych i porządkowych z przepisami obowiązującymi w prawie wodnym. Tego dnia oprócz przepisów, policjanci omówią zeszłoroczny sezon.
KWP
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czerwony na twarzy #1714742 | 83.6.*.* 16 kwi 2015 22:04

    walić swoich ile wlezie, udawać że nie widzi się warszawki bo wp-dol mogą spuścić. Jeździć tam gdzie nic się nie dzieje, łapać lokalnych z piwem w torbie. Ot i całe podsumowanie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages