Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Moje prawa ważna sprawa

2015-05-14 09:48:07 (ost. akt: 2015-05-14 09:51:07)

Autor zdjęcia: Biblioteka

„Moje prawa ważna sprawa” pod takim hasłem Biblioteka Publiczno-Szkolna MiG Mikołajki filia w Baranowie gościła Renatę Piątkowską, znaną i cenioną autorkę książek dla dzieci. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w bibliotece. Wzięły w nim udział dzieci z klas 0, I - III Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Baranowie.

Autorkami książki „Moje prawa ważna sprawa” są Anna Czerwińska–Rydel i Renata Piątkowska, która ciekawie opowiedziała o prawach, obowiązkach i przywilejach dzieci. O niektórych dzieci zapewne wiedzą, niektóre poznają dzięki tej książce. Autorka ciekawie opowiedziała także o innych swoich książkach w których opisuje codzienne życiowe sytuacje. Bohaterami opowiadań są dzieci oraz zwierzęta. Pisarka przedstawiała swoim słuchaczom parę wybranych książek, których fragmenty przeczytała Malwina Kożurno .
Zdaniem pisarki świat widziany oczami dziecka jest sam w sobie niezwykły, a szczypta magii nikomu nie zaszkodzi. Autorka zachęcała dzieci do czytania książek oraz do szacunku. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy.
Bibiloteka

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: bibliotekabaranowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages