Przemysław Adamski Mistrzem Polski LZS na 200 metrów

2015-07-06 09:25:20(ost. akt: 2015-07-06 09:41:53)
Wielkim sukcesem Przemysława Adamskiego zakończył się start na Mistrzostwach Polski LZS w Słubicach. Podopieczny Wojciecha Brodowskiego z UKS ATOS Woźnice zdobył złoty medal w biegu na 200 m juniorów z bardzo dobrym rezultatem 21,68 s.
Przemek ze Słubic wrócił z dwoma medalami, gdyż zdobył jeszcze srebrny medal w biegu na 100 m. Dobry start w kategorii juniorek młodszych zanotowały siostry Tercjak. Zosia wywalczyła 9. miejsce w biegu na 800 m z rezultatem 2,23,05s., natomiast Małgosia 14. z wynikiem 2,29,67 s. Klubowy kolega Mateusz Plona z wynikiem 11,80 s. w kategorii junior młodszy zajął 15 lokatę. Zawody mistrzowskie odbyły się w weekend 13-14 czerwca w Słubicach. Impreza była bardzo mocno obsadzona i dzięki temu poziom sportowy był bardzo wysoki. Wystartowało ponad 850 zawodników z najsilniejszych klubów lekkoatletycznych z Polski.

Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Po raz kolejny potwierdziliśmy, że potrafimy rywalizować z najlepszymi i zajmować czołowe lokaty. Teraz czeka nas jeszcze szlifowanie formy i start na kolejnych imprezach. Najbliższą będą Mistrzostwa Polski Juniorów w Białej Podlaskiej 28-30.06.2015, gdzie Przemek będzie startował na 100 i 200 metrów.