Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Centrum Kultury „Kłobuk” rusza z zajęciami

2015-09-10 09:00:00 (ost. akt: 2015-09-10 09:27:44)

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

Jak spędzić interesująco czas po zajęciach lekcyjnych lub po pracy? Odpowiedź na to pytanie zna Centrum Kultury „Kłobuk”, które jak co roku przygotowało szereg interesujących zajęć, na które uczęszczać będzie mógł każdy.

Miłośnicy gry na instrumentach mają do dyspozycji zajęcia muzyczne. Pod okiem Krzysztofa Magnuskiego swój talent szlifują już perkusiści oraz gitarzyści. Miłośnicy gry na instrumentach klawiszowych odnajdą się podczas zajęć u Elżbiety Popielarz. Natomiast zajęcia plastyczne będą świetną okazją, aby zaprezentować swe umiejętności manualne.

Osoby spragnione aktywności fizycznej mogą wziąć udział w zajęciach fitness organizowanych przez Terlik-Team. Dodatkowo organizowane będą zajęcia w rytmach zumby. Jesienią ruszą również warsztaty fotograficzne, podczas których uczestnicy będą uczyć się podstaw fotografii oraz obróbki zdjęć.
Działająca w CK „Kłobuk” Biblioteka Publiczna również przygotowała szereg atrakcji dla swych gości. Od jesieni spotkania swe rozpocznie Dyskusyjny Klub Książki oraz Mikołajski Klub Poezji. Bibliotekę Publiczną w Mikołajkach regularnie odwiedzać będą aktorzy z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Artyści powrócą z cyklem spektakli pt. Teatr przy stoliku.

W swym programie biblioteka organizować będzie również szereg konkursów plastycznych, recytatorskich oraz czytelniczych. Wśród atrakcji nie zabraknie zajęć z decupache, spotkań autorskich oraz wyjazdów do olsztyńskiego teatru.
Seniorów zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać pod numerem telefonu 87 421 61 46 bądź pod adresem biuro@ckklobuk.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages