Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

"Kochanie bez granic" w Mikołajkach

2015-09-25 14:17:09 (ost. akt: 2015-09-25 14:22:09)

Autor zdjęcia: organizator

W najbliższą niedzielę 27 września o godz. 18.00 scenę Centrum Kultury Kłobuk wypełni utalentowana, liczna grupa młodzieży warmińsko- mazurskiej - wykonawcy widowiska musicalowego p.t. „Kochanie bez granic”, zrealizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES. Przedstawienie jest efektem cyklu warsztatów artystycznych o profilu wokalnym, teatralnym i tanecznym, prowadzonych przez ekspertów.

Autorami musicalu są Jerzy Jarosław Dobrzyński/ muzyka/ i Jadwiga Has/słowa piosenek/. Musical łączy polsko-słowiańskie tradycje muzyczne z obecnymi trendami we współczesnej muzyce młodzieżowej , co nadaje mu oryginalne brzmienie.

Treść libretta oparta jest na wątku miłości dwojga młodych ludzi rozdzielonych wschodnią granicą naszego kraju, w odniesieniu do problemów Polaków żyjących na dawnych Kresach Polski. Zawiera patriotyczne, wzruszające sceny. Porusza emocje związane z koniecznością rozstań, tęsknotą, nadzieją, poszukiwaniem własnej tożsamości, a także nośne roztańczone i rozśpiewane sceny zbiorowe, pełne radości i młodzieńczej energii.

W konkursie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego projektowi przyznano dotację, dzięki której marzenia młodych wykonawców o zagraniu w musicalu spełniły się. W musicalu występuje uzdolniona młodzież z Mrągowa, Kętrzyna, Biskupca, Giżycka i Olsztyna.

Zapraszamy ! Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Na pewno nie będziecie żałować.
Wstęp Wolny!
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages