Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

W Woźnicach „Czytają sobie w bibliotece”

2015-11-09 08:48:05 (ost. akt: 2015-11-09 08:54:16)

Autor zdjęcia: Biblioteka w Woźnicach

Biblioteka w Woźnicach przyłączyła się do akcji "Czytają w bibliotece". W związku z tym zaproszeni do niej zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej na wspólną zabawę i czytanie.

"Czytam sobie w bibliotece" to kolejny pomysł na promocję czytelnictwa, tym razem skierowany do najmłodszych czytelników - dzieci w wieku 5-8 lat. W realizację projektu włączyła się także Biblioteka Publiczno – Szkolna filia Woźnice, która zgłosiła chęć realizacji warsztatów, a tym samym znalazła się w 900 placówkach, które otrzymały materiały edukacyjne wraz z książkami do realizacji zadań.

W ramach projektu zrealizowane zostały dwa spotkania, na które zaproszeni zostali uczniowie z klas I – II ze Szkoły Podstawowej w Woźnicach. Pierwsze spotkanie pod tytułem „Zabawa w maga” zrealizowane zostało na podstawie książki Wojciecha Widłaka „Syrop maga Abrakabry” i skierowane było do uczniów klasy II.

Kolejne spotkanie na które zaproszeni zostali uczniowie klasy I zrealizowane zostało na podstawie scenariusza „Szarka i wilk” w oparciu o książkę Ewy Nowak „Szarka”.

Na zakończenie i pamiątkę wszyscy uczestnicy warsztatów nagrodzeni zostali dyplomami i teczkami zawierającymi kolorowani, naklejki i zawieszki na drzwi, które w ramach projektu otrzymaliśmy z Wydawnictwa Egmont.

Dzięki akcji „Czytam sobie w bibliotece” wzrosło zainteresowanie książkami wśród uczniów, a więc akcję zakończyliśmy SUKCESEM!
Biblioteka w Woźnicach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages