Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Aktywne ferie w SP w Olszewie

2016-02-15 11:53:31 (ost. akt: 2016-02-15 15:06:09)

Autor zdjęcia: SP w Olszewie

„Spędzamy ferie aktywnie i wesoło”- pod takim hasłem przebiegły tegoroczne ferie w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Olszewie.

Ferie w naszej szkole to czas spędzony bardzo aktywnie. Na pewno nikt nie mógł narzekać na nudę. Każdy dzień był inny, pełen atrakcji, a masa przeżyć i wspomnień na długo pozostanie w sercach dzieci.

Podczas ferii zimowych odbyły się zajęcia rekreacyjno- sportowe oraz artystyczne - decoupage. Były one skierowane do dzieci i młodzieży szkolnej oraz ich rodziców. W ramach projektu uczestnicy mieli zapewnione materiały do wykonywania wszystkich prac oraz posiłek, który przygotowywały mamy.

Dzieci, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami, uczestniczyły w różnorodnych zajęciach sportowych, których organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego - Leszek Rokojżo.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia decoupage. Prowadziła je pani Sławomira Rokojżo, która chętnie podzieliła się swoją wiedzą, dotyczącą zdobienia przedmiotów. Uczestnicy przekonali się, że technika decoupage to hobby dla każdego, pozwalająca wykorzystać wyobraźnię i wykształcić zdolności manualne.

Połączenie zajęć sportowych i artystycznych dla dzieci i ich rodziców, to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu oraz integrację rodziny. Uczestnicy zajęć byli zadowoleni, odczuwali radość i satysfakcję z podjętych działań. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego, a przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe. Bo przecież warto zdobywać nowe doświadczenia, realizować marzenia, a nade wszystko rozwijać często skrywane talenty i pasje.

SP w Olszewie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages