środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Giżycko najlepsze podczas konkursu tanecznego „W Rytmie Serca”

2016-06-11 14:12:49 (ost. akt: 2016-06-11 14:19:59)

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

Już po raz szósty w Mikołajkach odbyła się impreza pt. „W Rytmie Serca”. To konkurs taneczny organizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mikołajkach.

Konkurs taneczny każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Udział w nim biorą zespoły również spoza województwa warmińsko-mazurskiego.

Poczynania młodych tancerzy obserwuje komisja, która następnie ocenia każdy występ. Jurorzy zgodnie twierdzą, że z roku na rok poziom choreografii rośnie. Zebrana publiczność mogła obejrzeć m.in. tańce indiańskie, break dance oraz rock and roll.

Po wszystkich prezentacjach komisja przystąpiła do obrad. Zwycięzcą VI edycji konkursu „W Rytmie Serca” zostało SOSW Giżycko. Drugie miejsce przyznano grupie tanecznej w Działdowa. Wychowankowie OREW Olsztyn wytańczyli trzecią pozycję.

Wysoki poziom przedstawień sprawił, że nie sposób było nagrodzić tylko trzy zespoły. Dlatego jury przyznało wyróżnienie specjalne zespołom z Mikołajek, Pisza oraz Gołdapi. Organizatorzy docenili starania wszystkich wykonawców i przygotowali im kosze pełne słodyczy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages