Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Ochody Dnia Edukacji Narodowej w Baranowie

2016-10-14 10:22:59 (ost. akt: 2016-10-16 20:46:09)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

13 października w Zespole Szkół w Baranowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej, zwyczajowo zwany Dniem Nauczyciela. Na akademię, przygotowaną przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum pod kierunkiem pani Anny Wierciszewskiej, przybyli uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście.

Na uroczystości nie zabrakło też emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. Życzenia zebranym przekazali także przybyli goście: Magdalena Lewkowicz, wicestarosta powiatu mrągowskiego oraz Julita Tużnik z wydziału oświaty Urzędu Miasta i Gminy w Mikołajkach. Pani Tużnik w imieniu burmistrza Mikołajek wręczyła nagrodę burmistrza Annie Wierciszewskiej, nauczycielce języka niemieckiego, podkreślając, że jej uczniowie corocznie osiągają wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym.

Swoje nagrody wręczył też dyrektor Zespołu Szkół w Baranowie, Jacek Kiśluk. Otrzymało je sześcioro nauczycieli: Anna Doda, Zofia Bogdaszewska, Justyna Małż, Grażyna Pisarek, Dorota Wojciechowska oraz pan Mateusz Przybysz. Wręczając je, dyrektor Kiśluk podkreślał, że wszyscy nauczyciele zasługują na uhonorowanie za swą ciężką, rzetelną pracę na rzecz wychowanków. Dodatkowo wręczył wydane przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty akty mianowania na stopień nauczyciela dyplomowanego paniom: Grażynie Pisarek, Danucie Werner oraz Dorocie Wojciechowskiej.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów klasy trzeciej gimnazjum.
Julia Kotecka

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: jjulia

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. znowu ja #2091070 | 31.2.*.* 18 paź 2016 08:15

  Zazdrosny o co? U mnie też przyznają nagrody i jakoś szef - szanowany człowiek w społeczeństwie - nie biegnie do gazety i internetu pisząc o tym artykuł. Każdy wykonuje swoją pracę i dostaje za to wynagrodzenie. Ale trzeba przyznać Koledze wyżej, parcie na szkło to Kiśluk ma. Tylko kto go zna doskonale wie jakim jest okropnym człowiekiem.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ja #2088642 | 31.2.*.* 14 paź 2016 11:24

   Dlaczego mam wrażenie, że szkoła w Baranowie "sprzedaje" się ostatnio na łamach gazet i Internecie??? W każdej szkole przecież są nauczyciele nagrodzeni. Jak dla mnie to kto bliżej koryta dostaje nagrodę. Żenada. Szkoła jest chyba od zdobywania wiedzy, a nie na pokaz mediom??!! A nauczyciel jak sama nazwa wskazuje, NAUCZA, i tak jest od wielu, wielu lat. Nic nadzwyczajnego.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages