Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zosia Michaluk otrzymała nowy wózek. Rodzice dziękują organizatorom biegu w Mikołajakch

2016-12-16 11:31:51 (ost. akt: 2016-12-16 12:16:15)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Zosia ma 5 lat. W wyniku przepukliny rdzeniowej dziewczynka jest sparaliżowana od pasa w dół. 4 grudnia w Mikołajkach odbył się bieg charytatywny. Zgodnie z obietnicą część wpisowego organizatorzy przekazali na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Była to kwota 4 tysięcy złotych.


Dziś Zosia może cieszyć się nowym wózkiem, pojedzie również na turnus rehabilitacyjny w Małym Gacnie. Rodzina z całego serca dziękuje organizatorom biegu i wszystkim tym, którzy wzięli w nim udział, włączając się tym samym w pomoc na rzecz dziewczynki.

Chcieliśmy wyrazić ogromną wdzięczność organizatorom Mikołajkowego Biegu w Mikołajkach, w szczególności Wojtkowi Brodowskiemu, który od kilku lat bezinteresownie nam pomaga. Przy organizacji imprezy zawsze bierze nas pod uwagę, dzięki czemu co roku o tej porze Zosia dostaje porządny zastrzyk pieniędzy na rehabilitację i leczenie. W tym roku część kwoty przeznaczamy na nowy wózek aktywny, natomiast resztę na to, co najważniejsze czyli na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym "Neuron" w Małym Gacnie. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w ostatnim czasie podczas naszego pobytu w Szczecinie, gdy Zosia była operowana. To cudowne mieć tyle wsparcia! Czujemy przez to ogromną radość i mamy więcej siły, by zmierzać się z trudnościami, które czasem pojawiają się na naszej drodze. W tym szczególnym czasie życzymy wszystkim przede wszystkim wiele dobra i łask bożych. Tego, abyście potrafili dostrzec małe rzeczy, cieszyć się z nich...i w końcu dostrzec jakie w rzeczywistości są duże...

Zosia, Ania i Paweł Michaluk
Zobacz także: Pobiegnijmy dla Zosi Michaluk! Pobiegnijmy dla Zosi Michaluk! Już czwartego grudnia Mikołaje pobiegną w Mikołajkach. Impreza będzie mieć charakter charytatywny. Podczas zawodów odbędzie się zbiórka na rehabilitację...

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages