Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Komendant docenił i wyróżnił Mikołajki

2018-02-22 14:15:34 (ost. akt: 2018-02-22 12:39:32)

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

W środę 21 lutego odbyła się odprawa roczna pionu prewencyjnego policji garnizonu warmińsko–mazurskiego. Dwa najlepsze komisariaty wyróżnił insp. Tomasz Klimek. Dzień wcześniej odbyła się odprawa roczna pionu kryminalnego.

Środowe spotkanie, w którym uczestniczyli naczelnicy wydziałów pionu prewencyjnego komend miejskich i powiatowych oraz komendanci komisariatów policji nadzorujący komórki prewencyjne bądź ich zastępcy oraz naczelnicy wydziałów pionu prewencyjnego KWP, poprowadził mł. insp. Arkadiusz Sylwestrzak, I zastępca komendanta wojewódzkiego.

Komendant podsumował wyniki pracy za 2017 rok, a także przedstawił plany i zadania do zrealizowania w 2018 roku. Nie zabrakło również nagród. Insp. Tomasz Klimek za dobrą pracę prewencyjną wyróżnił komisariaty w Mikołajkach i Suszu. Do tych jednostek, podobnie jak dzień wcześniej do Morąga i Pasłęka, trafił dodatkowy nowoczesny sprzęt komputerowy.

— Odprawy pionów kryminalnego i prewencyjnego policji garnizonu warmińsko – mazurskiego to kontynuacja najpierw narady służbowej, która miała miejsce 10 stycznia, a potem odpraw służbowych w komendach miejskich i powiatowych garnizonu warmińsko – mazurskiego, w których uczestniczyło kierownictwo KWP — informuje Dorota Kulig, oficer prasowy mrągowskiej policji.

Podczas spotkań komendanci, oprócz omawiania m.in. wyników pracy, odnosili się do sukcesów policjantów reprezentujących nasz garnizon podczas ogólnopolskich zawodów sportowych i branżowych w całym 2017 roku. Przekazywali wyrazy uznania za wykonaną pracę wszystkim podległym policjantom.

źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages