Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

Czytaj dziecku 20 minut dziennie. CODZIENNIE !

31 marca Biblioteka Publiczno-Szkolna M i G Mikołajki filia w Baranowie  w ramach Fundacji ABC XXI  Cała Polska czyta dzieciom , zorganizowała spotkanie z książką dla dzieci z oddziału przedszkolnego  Zespołu Szkół w Baranowie jest to cykliczne spotkanie pt „Poczytaj m...........i' .

W ramach cyklu spotkań "Poczytaj mi .... " głośnego czytania Biblioteka zorganizowała spotkanie z książką dla dzieci z oddziału przedszkolnego , z panią Ewą Żołnierczyk. Dzieciom została przeczytana książeczkę o Franklinie , który uczy się jeździć na rowerze . Lektorem była pani Wioletta Gałecka która wspaniałe przedstawiła tekst opowiadania serdecznie . Uczestnicy spotkania kolorowali obrazki z Franklinem .Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe książeczki do samodzielnego czytania oraz ulotkę promującą głośne czytanie dla rodziców .
 

Czytaj dziecku 20 minut dziennie. CODZIENNIE !
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: alaji@vp.pl oraz opublikowany na portalu Mikołajki: Czytaj dziecku 20 minut dziennie. CODZIENNIE!
Oceń artykuł:

(0)